Ольга Геннадіївна Ігнатенко.

1

Ця жінка лише на перший погляд нагадує дівчинку-школярку. Та чимало хто знає, скільки в ній, маленькій, живе великого.

Це – велика любов до обраної справи;

- велика любов до своїх вихованців;

- великий талант музичного фахівця та артиста;

- безмежна відданість своїй родині;

- невичерпна сила позитивної енергії;

- потужний магнетизм, який притягує оточуючих, як дорослих так і малих;

- а іще – велика працездатність.

Жінка ця – Ольга Геннадіївна Ігнатенко – музичний керівник ДНЗ «Джерельце».

1

Варвинчанка від народження, вона, закінчивши місцеву середню та музичну школи і далі продовжує здобувати фах музиканта у Ніжинському училищі культури, а згодом і в Ніжинському державному університеті імені М. Гоголя.

Як і кожна дівчина мріяла про своє єдине щастя. А зустріч з ним Ользі Геннадіївні уже готувала рідна Варва.

Одружившись з Євгенієм Ігнатенком та народивши сина Андрія Ольга Геннадіївна стала ніжною дружиною, турботливою мамою та чудовою господинею.

Безмежна відданість родині не стала на заваді її творчим успіхам. Про них красномовно свідчать пречудові заходи, які ця талановита жінка готує із своїми маленькими вихованцями – дошкільниками ДНЗ «Джерельце».

1

Ольга Геннадіївна є переможцем обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Сузір’я талановитих дошкільників», а також лауреатом обласного конкурсу «Інноваційні технології в дошкільній освіті».

Крім того, вона є улюбленицею глядацького загалу селища. Саме Ользі Геннадіївні постановники святкових дійств, що відбуваються на цій сцені, доручають найвідповідальніші, найкумедніші ролі.

За багатогранний талант, працьовитість і сумлінність її портрет у минулому році було занесено на районну Дошку пошани.

1

Та найціннішим скарбом для Ольги Геннадіївни, безперечно, є її сім’я, в якій вона створює затишок, атмосферу любові і поваги один до одного.

СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА СКНАРЬ,

керівник гуртків Варвинського районного Будинку школярів.

1

Хтось із давніх філософів сказав: «Якщо ти знайдеш потрібну струну, у складному інструменті дитячої душі, ти завжди будеш переможцем, бо матимеш їх повагу, любов та вдячність» . Саме ці слова можна сказати про Світлану Михайлівну Скнарь, яка вже 18 років працює у Варвинському районному Будинку школярів на посаді керівника гуртків.

Народилася Світлана Михайлівна у Варві. Після закінчення Варвинської школи здобула фах кравця у Чернігові. Відразу після навчання стала працювати керівником гуртків Варвинського районного Будинку школярів. Навчала дітей азам крою та шиття, передавала відчуття стилю, смаку. Згодом освоїла методику роботи з бісером. Справа припала їй до душі та і її вихованцям.

Техніка бісероплетіння напрочуд різноманітна і дає можливість виявити творчість педагога і дітей не лише в способах виконання, а і у виборі матеріалу. В роботі використовуються намистинки й кульки: металеві, пластмасові, дерев`яні, склянні, керамічні.

123

В руках тендітної жінки набирають чарівності квіти, казкові деревця, різноманітні сувеніри. У колекції багато креативних виробів.

У бісері так скло подібне до перлин,

Улюблене по всій планеті лине.

Красу мистецтва можна відтворить

У виробах, щоб душу полонить.

Майстриня постійно удосконолює власні напрацювання та професійну майстерність, а свої уміння із задоволенням передає вихованцям. Ділиться досвідом із колегами.

123

Разом із учнями постійно бере участь у районних та обласних виставках. Ніжні, незвичні, оригінальні вироби займають призові місця і відзначаються грамотами та дипломами на районному та обласному рівнях.

За творчу працю, вміння передати красу навколишнього у бісерному рукоділлі Світлану Михайлівну нагороджено грамотою управління освіти Чернігівської обласної адміністрації, а у 2012 р. її портрет було занесено на районну Дошку пошани.

123

Ще Світлана Михайлівна із задоволенням творить власні колекції одягу, займається вишивкою. Творчі вподобання майстрині постійно підтримують чоловік Віталій та син Вячеслав.

Кiлькiсть переглядiв: 171